Peynir Tozu

Peynir Tozu-1Peynir Tozu-2Peynir Tozu-3Peynir Tozu-4Peynir Tozu-5Peynir Tozu-6

Peynir Tozu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş peynir, taze peynir kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda öğütülüp elde edilen kurutulmuş üründür.Taze peynir kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg peynir kullanılarak 1 kg kuru peynir elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru peynir besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş peynir satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Peynir Tozu, peynir granülleri.

Peynir tozu nerelerde kullanılır?

Peynir tozu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Büsküvi, kraker ve kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Peynir Tozu fiyatı ne kadar?

Peynir tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli Peynir Tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Peynir Tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyat listesini isteyebilirsiniz. Toptan Peynir Tozu kurusu fiyatı almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Peynir tozu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Peynir tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.