Antidoksidativne vrijednosti sušenog voća

Vrijednosti antioksidanasa 100 g

Naziv proizvoda▲Antioksidansi (mg/100g)▲Prosj. antioksidansi (mg/100g)▲
sušena jagoda, sušena jagoda
Sušena jagoda
8.80, 12.00, 10.00, 4.008.95
sušene sjemenke nara, sušeni nar
Sušeni nar
11.40, 13.00, 14.5012.63
sušeno grožđe – iransko grožđe
Sušena žutika (zereshk)
15.25, 14.75, 16.00, 5.5015.13
sušena narandža, sušena narandža
Sušena narandža
8.00, 7.50, 9.00, 6.207.93
Sušena mandarina
 
Sušena mandarina
9.15, 8.00, 10.009.05
sušeni limun
Sušeni limun
7.50, 6.50, 8.007.33
sušena rezana kajsija
Sušena kajsija
12.80, 14.00, 13.00, 5.5011.83
sušena rezana smokva
 
Sušena smokva
13.35, 14.20, 12.50, 8.0012.76
čips od jabuke
Sušena jabuka
4.00, 4.50, 3.50, 6.204.30
Sušena banana
Sušena banana
3.60, 3.80, 4.003.80
Sušena breskva
Sušena breskva
6.00, 5.50, 6.506.00
Sušena dinja
Sušena dinja
5.90, 5.00, 6.00, 4.405.57
Sušena lubenica
Sušena lubenica
4.40, 4.70, 4.004.37
Sušena kruška
Sušena kruška
6.20, 5.90, 6.506.20
Dunja u prahu
 Dunja u prahu
5.00, 5.20, 4.80, 5.605.15

Reference