pls click for english

Ispanak Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş ıspanak-tozu1kurutulmuş ıspanak-tozu2kurutulmuş ıspanak-3kurutulmuş ıspanak-4kurutulmuş ıspanak-5kurutulmuş ıspanak-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Ispanak tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

ıspanak tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket ıspanak tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

Ispanak tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş ıspanak, taze ıspanak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze ıspanak kurutulmadan önce yaklaşık %92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg ıspanak kullanılarak 1 kg kuru toz ıspanak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru ıspanak tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 600 gr taze ıspanak kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş ıspanak tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş ıspanak tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Ispanak tozu nerelerde kullanılır?

ıspanak kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru ıspanak, et, tavuk, köfte harçlarında,

Tuzlu kraker, cips içerisinde,

Hazır çorbalar içerisinde,

Mantı içerisinde,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

Ispanak tozu koli fiyatı ne kadar?

ıspanak tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş ıspanak tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Ispanak tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Ispanak tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş ıspanak tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru ıspanak içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze ıspanak tüketmek ile kurutulmuş ıspanak tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze ıspanak neye iyi geliyorsa kuru ıspanak aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.