pls click for english

Kurutulmuş Dut

kurutulmuş dut

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Dut nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş Dut kara ve beyaz dutun kurutulmuş şeklidir. Dut yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg dutdan 1 kg kuru dut kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru dutdaki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş elma satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Dut beyaz

Kurutulmuş Kara Dut

Kurutulmuş Dut Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Dut nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Dut kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Sağlıklı atıştırmalık ve diyet ara öğün olarak tüketilebilir,

Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Dut toptan fiyatı ne kadar?

Dut kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Dut alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Dut fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Dut fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Dut nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Dut kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Dut faydaları nelerdir?

Kurutulmuş dut, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru dut içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze dut tüketmek ile kurutulmuş dut tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze dut neye iyi geliyorsa kuru dut aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.