pls click for english

Kurutulmuş Bezelye


kurutulmuş bezelye

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Bezelye nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş bezelye, taze bezelyenin kurutulmuş şeklidir. Bezelye yaklaşık %80-88 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 8 kg bezelyeden 1 kg kuru bezelye kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru bezelyenun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş bezelye satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Bezelye tanelenmiş

Kurutulmuş bezelye haşlanmış kurutulmuş, Ön Pişirilmiş

Toptan ürün kurusu satışı ve üretimi için irtibat: 0 246 233 0790

Kurutulmuş Bezelye Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Bezelye nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Bezelye kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Bulgur ve pilav karışımları içerisinde kullanılabilir,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Bezelye toptan fiyatı ne kadar?

Bezelye kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Bezelye alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Bezelye fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Bezelye fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Bezelye nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Bezelye kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Bezelye faydaları nelerdir?

Kurutulmuş bezelye, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru bezelye içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze bezelye tüketmek ile kurutulmuş bezelye tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze bezelye neye iyi geliyorsa kuru bezelye aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.