pls click for english

Kurutulmuş Galeta Unu

kurutulmuş galeta unu

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Galeta Unu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Galeta unu, ekmeklerin kurutulup öğütülmüş şeklidir. Farklı boyutlarda öğütülen galeta unu farklı yerlerde kullanılabilir. Ekmek hammaddesine göre rengi esmer veya beyaz olabilir.

Kurutulmuş Galeta Unu Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Galeta Unu nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Galeta Unu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Galeta Unu toptan fiyatı ne kadar?

Galeta Unu kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Galeta Unu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Galeta Unu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Galeta Unu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Galeta Unu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Galeta Unu kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Galeta Unu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş galeta unu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru galeta unu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze galeta unu tüketmek ile kurutulmuş galeta unu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze galeta unu neye iyi geliyorsa kuru galeta unu aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.