pls click for english

Kurutulmuş Yaban Mersini

yaban mersini

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Yaban Mersini nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş yaban mersini, taze yaban mersininin kurutulmuş şeklidir.yaban mersini yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 6-7 kg yaban mersininden 1 kg kuru yaban mersini kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru yaban mersininin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş yaban mersini satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Yaban Mersini

Kurutulmuş Yaban Mersini Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Yaban Mersini nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Yaban Mersini kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Sağlıklı Atıştırmalık ve diyet ara öğünü olarak kullanılabilir.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

İlaç ve tedavi ürünü olarak sağlık sektöründe kullanılmaktadır,

Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Yaban Mersini Toptan fiyatı ne kadar?

Yaban Mersini kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Yaban Mersini alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Yaban Mersini fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Yaban Mersini fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Yaban Mersini nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Yaban Mersini kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Yaban Mersini faydaları nelerdir?

Kurutulmuş yaban mersini, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru yaban mersini içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze yaban mersini tüketmek ile kurutulmuş yaban mersini tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze yaban mersini neye iyi geliyorsa kuru yaban mersini aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.