pls click for english

Limon kabuğu Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş limon kabuğu-tozu1kurutulmuş limon kabuğu-tozu2kurutulmuş limon kabuğu-3kurutulmuş limon kabuğu-4kurutulmuş limon kabuğu-5kurutulmuş limon kabuğu-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Limon kabuğu tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

limon kabuğu tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket limon kabuğu tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

Limon kabuğu tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş limon kabuğu, taze limon kabuğu kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze limon kabuğu kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg limon kabuğu kullanılarak 1 kg kuru toz limon kabuğu elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru limon kabuğu tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 250 gr taze limon kabuğu kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş limon kabuğu tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş limon kabuğu tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Limon kabuğu tozu nerelerde kullanılır?

limon kabuğu kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

limon kabuğu tozu pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Renklendirme amaçlı gıda katkısı olarak yemeklerde ve dondurmalarıda,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

Limon kabuğu tozu koli fiyatı ne kadar?

limon kabuğu tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş limon kabuğu tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Limon kabuğu tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Limon kabuğu tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş limon kabuğu tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru limon kabuğu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze limon kabuğu tüketmek ile kurutulmuş limon kabuğu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze limon kabuğu neye iyi geliyorsa kuru limon kabuğu aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.