Antioxidantwaarden gedroogde vruchten

Antioxidantiewaarden van gedroogd fruit

Antioxidantwaarden 100 g

Productnaam▲Antioxidant (mg/100g)▲Gem. antioxidant (mg/100g)▲
gedroogde aardbei, gedroogde aardbei
Gedroogde aardbei
8.80, 12.00, 10.00, 4.008.95
gedroogde granaatappelpitten, gedroogde granaatappel
Gedroogde granaatappel
11.40, 13.00, 14.5012.63
Gedroogde rozijn – Iraanse druif
Gedroogde berberisbes (zereshk)
15.25, 14.75, 16.00, 5.5015.13
gedroogde sinaasappel, gedroogde sinaasappel
Gedroogde sinaasappel
8.00, 7.50, 9.00, 6.207.93
Gedroogde mandarijn
 
Gedroogde mandarijn
9.15, 8.00, 10.009.05
gedroogde citroen
Gedroogde citroen
7.50, 6.50, 8.007.33
gedroogde abrikoosstukjes
Gedroogde abrikoos
12.80, 14.00, 13.00, 5.5011.83
gedroogde vijgenstukjes
 
Gedroogde vijg
13.35, 14.20, 12.50, 8.0012.76
appelchips
Gedroogde appel
4.00, 4.50, 3.50, 6.204.30
Gedroogde banaan
Gedroogde banaan
3.60, 3.80, 4.003.80
Gedroogde perzik
Gedroogde perzik
6.00, 5.50, 6.506.00
Gedroogde meloen
Gedroogde meloen
5.90, 5.00, 6.00, 4.405.57
Gedroogde watermeloen
Gedroogde watermeloen
4.40, 4.70, 4.004.37
Gedroogde peer
Gedroogde peer
6.20, 5.90, 6.506.20
Kweepeerpoeder
 Kweepeerpoeder
5.00, 5.20, 4.80, 5.605.15

Referenties