Wartości antyoksydacyjne suszonych owoców

Wartości antyoksydantów na 100 g

Nazwa produktu▲Antyoksydanty (mg/100g)▲Średnie antyoksydanty (mg/100g)▲
truskawka liofilizowana, truskawka liofilizowana
Truskawka liofilizowana
8.80, 12.00, 10.00, 4.008.95
suszone nasiona granatu, suszony granat
Granat liofilizowany
11.40, 13.00, 14.5012.63
Rodzynki – winogrona irańskie
Berberys liofilizowany (zereshk)
15.25, 14.75, 16.00, 5.5015.13
pomarańcza liofilizowana, pomarańcza liofilizowana
Pomarańcza liofilizowana
8.00, 7.50, 9.00, 6.207.93
Mandarynka liofilizowana
 
Mandarynka liofilizowana
9.15, 8.00, 10.009.05
cytryna liofilizowana
Cytryna liofilizowana
7.50, 6.50, 8.007.33
morela liofilizowana krojona
Morela liofilizowana
12.80, 14.00, 13.00, 5.5011.83
figa liofilizowana krojona
 
Figa liofilizowana
13.35, 14.20, 12.50, 8.0012.76
chipsy jabłkowe
Jabłko liofilizowane
4.00, 4.50, 3.50, 6.204.30
Banan liofilizowany
Banan liofilizowany
3.60, 3.80, 4.003.80
Brzoskwinia liofilizowana
Brzoskwinia liofilizowana
6.00, 5.50, 6.506.00
Melon liofilizowany
Melon liofilizowany
5.90, 5.00, 6.00, 4.405.57
Arbuz liofilizowany
Arbuz liofilizowany
4.40, 4.70, 4.004.37
Gruszka liofilizowana
Gruszka liofilizowana
6.20, 5.90, 6.506.20
Pigwa w proszku
 Pigwa w proszku
5.00, 5.20, 4.80, 5.605.15

References