Порошок полуниці

Як виготовляють сушену полуницю? Де використовується сушена полуниця? Порошок полуниці у масовій упаковці для оптових покупців Порошок полуниці для промислового виробництва продуктів харчування та замовлень під власними торговими марками Готові до експорту упаковки порошку полуниці від Kurucum Food, Isparta Порошок полуниці постачається оптом виробникам продуктів харчування та дистриб'юторам

Порівняння цін: свіжа полуниця проти порошку полуниці

Втрата маси: Для отримання 1 кг порошок полуниці використовується приблизно 10 кг свіжого продукту. (Цей коефіцієнт може варіюватися залежно від виду свіжого продукту, способу сушіння, рівня вологості та виробничих параметрів.)

Ціна сухого продукту за кг:

Переваги використання порошку полуниці

Ілюстрація: банка порошку полуниці дорівнює ящику свіжих плодів на терезах

  • Використовуючи 10 кг свіжої полуниці, можна отримати приблизно 1 кг сушеного порошку полуниці, який поміщається в невелику банку.

  • Завдяки зменшенню об'єму необхідний для зберігання простір суттєво скорочується. Потрібний об'єм зменшується приблизно до 1/10 порівняно зі свіжим продуктом.

  • Через зменшення об'єму та ваги продукт став легким у транспортуванні. Вантажівка свіжої полуниці може вміститися на 2-палетним просторі у сушеному вигляді.

  • Він не потребує зберігання в умовах холодильної камери. Для умов зберігання порошку полуниці достатньо тримати його в прохолодному, сухому та темному місці.

  • Швидкість розмноження бактерій пропорційна вмісту води в сушеній полуниці. Під час процесу сушіння вміст води у свіжій полуниці падає з 90% до 10%, що знижує активність води та обмежує росту бактерій у сушеній полуниці. Обмеження росту бактерій забезпечує значно більший термін зберігання.

  • Історичний розвиток сушених продуктів зазвичай припадав на періоди голоду та війн. Такі продукти, як порошок полуниці, є стратегічними продуктами для продовольчої безпеки завдяки тристроку зберігання та легкості транспортування для сталого виробництва харчів.

  • Як Kurucum Food, ми продовжуємо розробляти порошок із полуниці та технології його виробництва у партнерстві з нашою дочірньою компанією Eksis, яка є виробником промислових сушильних систем. Наші проєкти, пов'язані з сушеною полуницею:

  • Виробництво порошку полуничного соку

Порівняльна таблиця харчової цінності полуниці та порошку з полуниці

Харчова цінністьСвіжа полуниця (100 г)Порошок полуниці (100 г)Зростання (%)
Калорії32 ккал257 ккал703,12%
Білок0,67 г2,2 г228,36%
Вуглеводи7,68 г67,2 г775,39%
Клітковина2 г5,3 г165%
Цукор4,89 г53 г983,26%
Жири0,3 г0,5 г66,67%
Натрій1 мг3 мг200%
Кальцій16 мг62 мг287,5%
Залізо0,41 мг0,77 мг87,80%
Калій153 мг635 мг315,03%
Вітамін C58,8 мг0 мг-
Глікемічний індекс4030-
References
  1. U.S. Department of Agriculture (USDA) - FoodData Central. USDA Database
  2. NutritionData
  3. Diabetes.org – Ресурси глікемічного індексу.

Що таке порошок полуниці?

Порошок із полуниці – що це таке і як його виготовляють

  • Ми можемо відповісти на питання, що таке порошок із полуниці, наступним чином:
    Це продукт із концентрованою харчовою цінністю та тривалим терміном зберігання, отриманий шляхом сушіння свіжої полуниці. Вода зі свіжої полуниці випаровується, залишаючи лише сутність продукту. Отриманий концентрований продукт зі зниженою активністю води та потенціалом розмноження бактерій називається сушеною полуницею. Порошок із полуниці отримують шляхом подрібнення цієї сушеної полуниці.

  • Що змінюється під час сушіння свіжої полуниці? Давайте подивимося на співвідношення…

    • Свіжа полуниця містить приблизно 88-90% води.
    • Цей вміст води є середовищем, сприятливим для швидкого розмноження бактерій, і це рівень вологості, при якому продукт не може довго зберігатися.
    • Завдяки процесу сушіння вода зі свіжої полуниці видаляється, і залишається сутність полуниці.
    • У результаті приблизно 1 кг порошку з полуниці отримують із 10 кг свіжої полуниці.
    • Внаслідок сушіння термін зберігання продукту подовжується, а його харчова цінність (вуглеводи, вітаміни, білок, вміст клітковини) зростає.
  • Види порошку полуниці

    • Сушені в печі скибочки полуниці: Нарізані товщиною приблизно 5 мм. Після сушіння товщина зменшується приблизно до 2 мм.
    • Сушений у печі порошок із полуниці: 0-1 мм: Виготовляється шляхом подрібнення сушеної полуниці за допомогою спеціальних систем.
    • Сушені в печі гранули полуниці: Виготовляються шляхом нарізання та просіювання сушеної полуниці до розміру 1-5 мм.
    • Сушені в печі шматочки полуниці: Виготовляються шляхом нарізання сушеної полуниці на шматочки 3-8 мм та просіювання їх через сита з більшими комірками.
    • Сублімований порошок полуниці: Виготовляється шляхом подрібнення сублімованої полуниці до фракції 0-1 мм за допомогою спеціальних систем.
    • Сублімована полуниця шматочками: Виготовляється шляхом подрібнення сублімованої полуниці на шматочки 1-5 мм за допомогою спеціалізованих систем.
    • Сублімована ціла полуниця: Цілі ягоди полуниці, які пройшли процес сублімації без нарізання.
    • Сублімована полуниця слайсами: Полуниця, нарізана скибочками та сублімована.

Як зберігати порошок полуниці?

Сушений порошок полуниці має мінімальний термін придатності 1 рік за умови зберігання у належних умовах. Є 3 основні фактори, що скорочують цей період:

  • Вологість
  • Сонячне світло
  • Висока температура

Щоб термін придатності не скорочувався, його слід тримати в оригінальній упаковці в прохолодному сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів.

Де використовується порошок полуниці?

Яка його роль у промисловому виробництві?

1. Виробники готових харчових продуктів

  • Полуничні ароматизатори та сиропи:
    Порошок полуниці можна використовувати в напоях, сиропах і сумішах для ароматизації.
    • Яка користь порошку полуниці? Солодкий і фруктовий полуничний аромат надає напоям природного смаку та дарує споживачам смак свіжої полуниці.
    • Які переваги порошку полуниці? Його легко використовувати навіть тоді, коли полуницю важко знайти у віддалених регіонах або поза сезоном.

2. Виробники морозива та десертів

  • Як використовувати в морозиві та десертах:
    Порошок полуниці використовується для надання смаку та кольору морозиву, тортам та іншим десертам.
    • Яка користь порошку полуниці? Полуниця забезпечує багатство кольору та смаку в десертах.
    • Які переваги порошку полуниці? Він робить десерти привабливішими як природний барвник та ароматизатор.

3. Харчові продукти зі спеціями та снеки

  • Полуничні крекери, печиво та снеки:
    Порошок полуниці можна використовувати як ароматизатор у снеках, печиві чи горіхах.
    • Яка користь від порошку полуниці? Аромат полуниці надає чудового смаку снекам.
    • Користь порошку полуниці? Він є практичнішою та довговічнішою альтернативою свіжій полуниці.

4. Харчові добавки та продукти для здоров'я

  • Суміші з порошком полуниці та вітамінні добавки:
    Порошок полуниці використовується для підвищення поживної цінності харчових добавок і вітамінних сумішей.
    • Що робить порошок полуниці? Полуниця багата на вітамін C та антиоксиданти, які можуть підтримувати імунну систему.
    • Користь порошку полуниці? Порошок полуниці можна додавати до харчових продуктів як практичну альтернативу вживанню цільних фруктів.

5. Ароматизовані напої та суміші для смузі

  • Смузі та суміші для швидких напоїв:
    Порошок полуниці можна використовувати як підсилювач смаку, особливо в сумішах для смузі та швидких напоях.
    • Що робить порошок полуниці? Порошок полуниці надає напоям насиченого смаку та природного кольору.
    • Користь порошку полуниці? Він легко передає повний смак полуниці в рідини на зразок води чи молока.

Вдома? Де використовувати?

6. Домашні десерти та торти

  • Полуничні торти, тарти та пудинги:
    Порошок полуниці можна використовувати в тортах, тартах, пудингах та інших домашніх десертах.
    • Що робить порошок полуниці? Порошок полуниці додає десертам солодкості та насиченого фруктового аромату.
    • Користь порошку полуниці? Його можна використовувати як альтернативу, коли свіжу полуницю складно застосувати.

7. Домашні смузі та напої

  • Смачні та поживні суміші для смузі:
    Порошок полуниці ідеально підходить для зелених смузі чи інших фруктових сумішей.
    • Що робить порошок полуниці? Порошок полуниці додає смузі солодкого та освіжного смаку.
    • Переваги полуничного порошку? Його можна використовувати як натуральний та функціональний підсолоджувач.

8. Використання в домашніх соусах та супах

  • Полуничні соуси та супи:
    Полуничний порошок можна додавати до рецептів заправок для салатів, фруктових супів та десертних супів.
    • Для чого потрібен полуничний порошок? Полуниця — це універсальний інгредієнт, що підходить як для солодких, так і для солоних страв.
    • Які переваги полуничного порошку? Він надає виразного та свіжого смаку різноманітним стравам.

9. Використання у закусках та десертах

  • Полуничні крекери та закуски:
    Полуничний порошок можна використовувати для надання смаку домашнім крекерам, тортам або печиву.
    • Для чого потрібен полуничний порошок? Полуниця додає натурального смаку та кольору закускам, роблячи їх привабливішими.
    • Які переваги полуничного порошку? Він збагачує їх як візуально, так і за смаковими якостями.

10. Маски для обличчя та натуральна косметика

  • Полуничний порошок та догляд за шкірою:
    Полуничний порошок можна використовувати в натуральних масках для обличчя та засобах для догляду за шкірою.
    • Для чого потрібен полуничний порошок? Полуниця багата на антиоксиданти та вітамін C, що може бути корисним для здоров'я шкіри.
    • Які переваги полуничного порошку? Він є натуральним доповненням до догляду за шкірою та може заспокоювати запалення шкіри.

11. Ароматизація йогуртів та пудингів

  • Полуничні йогурти та пудинги:
    Полуничний порошок можна використовувати для надання смаку домашнім йогуртам або пудингам.
    • Для чого потрібен полуничний порошок? Полуничний порошок надає йогуртам та пудингам свіжого смаку полуниці.
    • Які переваги полуничного порошку? Його можна використовувати як натуральний підсолоджувач.

Загальна інформація:

Ваші коментарі та відгуки після використання порошок полуниці є для нас дуже цінними, оскільки допомагають нам вдосконалюватися. Перед вживанням продукту проконсультуйтеся з відповідними фахівцями. Інформація на нашому веб-сайті, така як харчова цінність, корисні властивості, можливі ризики, призначення або побічні ефекти, була зібрана з наукових джерел під час розробки сайту. Позитивні чи негативні відгуки, переваги та ризики, згадані у прикладах щодо продукту, можуть відрізнятися в залежності від конкретної людини. Технічна інформація, така як фотографії, приблизні показники відходів, способи використання, способи споживання, призначення, спосіб виготовлення та виробництво, надається з метою ознайомлення з різновидами та загальними характеристиками порошок полуниці. порошок полуниці, який ви купуєте, може відрізнятися через такі фактори, як сорт сировини, технологія сушіння, виробник сировини або регіон постачання. Оптові обсяги, ціни, вага упаковки, точки продажу та сфери застосування можуть відрізнятися.