pls click for english

Kurutulmuş Bal kabağı


kurutulmuş bal kabağı

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Bal kabağı nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş bal kabağı, taze bal kabağının kurutulmuş şeklidir. bal kabağı yaklaşık %94 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg bal kabağıten 1 kg kuru bal kabağı kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru bal kabağınun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş bal kabağı satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Bal kabağı tozu 0-1 mm

Kurutulmuş Bal kabağı küp kesim

Kurutulmuş Bal kabağı slice kesim

Kurutulmuş Bal kabağı Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Bal Kabağı nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Bal Kabağı kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Bal Kabağı toptan fiyatı ne kadar?

Bal Kabağı kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Bal Kabağı alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Bal Kabağı fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Bal Kabağı fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Bal Kabağı nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Bal Kabağı kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Bal Kabağı faydaları nelerdir?

Kurutulmuş bal kabağı, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru bal kabağı içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze bal kabağı tüketmek ile kurutulmuş bal kabağı tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze bal kabağı neye iyi geliyorsa kuru bal kabağı aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.