pls click for english

Maydanoz Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş maydanoz-tozu1kurutulmuş maydanoz-tozu2kurutulmuş maydanoz-3kurutulmuş maydanoz-4kurutulmuş maydanoz-5kurutulmuş maydanoz-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Maydanoz tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

maydanoz tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket maydanoz tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

Maydanoz tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş maydanoz, taze maydanoz kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze maydanoz kurutulmadan önce yaklaşık %86 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg maydanoz kullanılarak 1 kg kuru toz maydanoz elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru maydanoz tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 350 gr taze maydanoz kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş maydanoz tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş maydanoz tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Maydanoz tozu nerelerde kullanılır?

maydanoz kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru maydanoz, et, tavuk, köfte harçlarında,

Tuzlu kraker, cips içerisinde,

Hazır çorbalar içerisinde,

Mantı içerisinde,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

Maydanoz tozu koli fiyatı ne kadar?

maydanoz tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş maydanoz tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Maydanoz tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Maydanoz tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş maydanoz tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru maydanoz içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze maydanoz tüketmek ile kurutulmuş maydanoz tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze maydanoz neye iyi geliyorsa kuru maydanoz aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.