pls click for english

pırasa Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş pırasa-tozu1kurutulmuş pırasa-tozu2kurutulmuş pırasa-3kurutulmuş pırasa-4kurutulmuş pırasa-5kurutulmuş pırasa-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

pırasa tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

pırasa tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket pırasa tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

pırasa tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş pırasa, taze pırasa kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze pırasa kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10 kg pırasa kullanılarak 1 kg kuru toz pırasa elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru pırasa tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 500 gr taze pırasa kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş pırasa tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş pırasa tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

pırasa tozu nerelerde kullanılır?

pırasa kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru pırasa, et, tavuk, köfte harçlarında,

Tuzlu kraker, cips içerisinde,

Hazır çorbalar içerisinde,

Mantı içerisinde,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

pırasa tozu koli fiyatı ne kadar?

pırasa tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş pırasa tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

pırasa tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

pırasa tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş pırasa tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru pırasa içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze pırasa tüketmek ile kurutulmuş pırasa tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze pırasa neye iyi geliyorsa kuru pırasa aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.