pls click for english

Soğan Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş soğan-tozu1kurutulmuş soğan-tozu2kurutulmuş soğan-3kurutulmuş soğan-4kurutulmuş soğan-5kurutulmuş soğan-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Soğan tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

Soğan tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket soğan tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

Soğan tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş soğan, taze soğan kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze soğan kurutulmadan önce yaklaşık %91-92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg soğan kullanılarak 1 kg kuru toz soğan elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru soğan tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 600 gr taze soğan kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş soğan tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş soğan tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Soğan tozu nerelerde kullanılır?

Soğan kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru soğan, et, tavuk, köfte harçlarında,

Tuzlu kraker, cips içerisinde,

Hazır çorbalar içerisinde,

Mantı içerisinde,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

Soğan tozu koli fiyatı ne kadar?

Soğan tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş soğan tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Soğan tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Soğan tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş soğan tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru soğan içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze soğan tüketmek ile kurutulmuş soğan tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze soğan neye iyi geliyorsa kuru soğan aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.